Skip to navigation

PON - PT: 8:00 - 22:00
SOBOTA: 9:00 - 14:00
NIEDZIELA: 9:00 - 12:00

Trenerzy

Jakub Pawiłojć

FitnessRoad Jakub Paviłojć

Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach. Jakub jest pomysłodawcą i założycielem firmy Fitness Road. Był zawodnikiem Kadry Narodowej w Bobslejach, uczestnikiem Pucharu Świata, Puchary Europy i Mistrzostw Świata w Bobslejach.

Ponadto Jakub był zawodnikiem Kadry Dolnego Śląska w lekkiej atletyce. Wyróżnił się jako rekordzista województwa dolnośląskiego w kategorii młodzików na dystansie do 400 metrów.

Jakub ma kilku letnie doświadczenie w prowadzeniu treningu, oparte na profesjonalnej wiedzy teoretycznej i praktycznej. Treningi z Jakubem są bardzo efektywne. Składają się z programu ćwiczeń dopasowanych specjalnie do osoby ćwiczącej, wzbogacone innowacyjnymi technikami.

Monika Czernicka

Energiczna i kreatywna Instruktorka Fitness, która nie boi się wyzwań. Jej celem jest nieustanne poszerzanie wiedzy oraz zdobywanie nowych umiejętności. Swoją pasją, wytrwałością i zaangażowaniem zaraża otaczających ją ludzi.

Największą satysfakcją są dla niej zadowoleni z zajęć uczestnicy. Na jej zajęciach na pewno nie zabraknie szczerego uśmiechu, pozytywnej energii i miłej atmosfery.

Agnieszka Kwiatkowska


Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 7 lat. Przeszła przez wile stylów tanecznych m.in. taniec towarzyski, hip-hop, taniec współczesny. Doświadczenie zdobyła na licznych treningach i turniejach tanecznych. W tańcu towarzyskim osiągnęła klasę B. Swoją pasją i zamiłowaniem do tańców latynoamerykańskich chce podzielić się z uczestnikami zajęć.

Latino solo to doskonała forma ruchu, dzięki której jeszcze lepiej będziesz poruszać się na parkiecie! Jest to forma aktywności fizycznej dla wszystkich, którzy chcą zwiększyć swoją płynność i świadomość ruchów.
Agnieszka poprowadzi zajęcia LATINO SOLO, a także PIERWSZY TANIEC.

Roksana Ślósarczyk

Fitness Road trener

Trener Personalny z wieloletnim doświadczeniem. Organizatorka oraz uczestniczka wielu maratonów fitness, wyjazdów fit camp. Trenerka regularnie uczestniczy w konwencjach sportowych oraz ciągle podnosi swoje kwalifikacje. Podczas zajęć trenerka jest bardzo wymagająca i stawia duży nacisk na technikę wykonywanych ćwiczeń. Pozytywne nastawienie i intensywność treningu sprawia, że oprócz zgrabnej sylwetki poczujesz przypływ pozytywnej energii. Więcej informacji na temat trenerki znajdziesz na Facebooku RoksFit Twoja Trenerka.

Elżbieta Marcińska

Elżbieta Marcińska trenerzy

Za pomocą praktyk jogi, od ponad 10 lat, odnajduję radość życia, spokój i równowagę. Joga jest moją pasją i sposobem na życie. Na swoich zajęciach wspieram osoby, których ciała i umysły chcą się zatrzymać, rozluźnić, odetchnąć głęboko, zobaczyć świat i siebie samych z innej perspektywy.

W 2012 ukończyłam dwuletnie studia podyplomowe „Psychosomatyczne Praktyki Jogi” na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, a po kilku latach praktyki własnej, roczny trening pogłębionych praktyk jogi – oba pod kierunkiem prof. Lesława Kulmatyckiego.

Od 8 lat prowadzę zajęcia i warsztaty w Świdnicy, Wałbrzychu i Dzierżoniowie.
Poza matą: chemik, nauczyciel, mama dorosłego syna, a w wolnej chwili – mol książkowy.