Skip to navigation

PON - PT: 8:00 - 22:00
SOBOTA: 9:00 - 14:00
NIEDZIELA: 9:00 - 12:00

Trenerzy

Jakub Pawiłojć

FitnessRoad Jakub Paviłojć

Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach. Jakub jest pomysłodawcą i założycielem firmy Fitness Road. Był zawodnikiem Kadry Narodowej w Bobslejach, uczestnikiem Pucharu Świata, Puchary Europy i Mistrzostw Świata w Bobslejach.

Ponadto Jakub był zawodnikiem Kadry Dolnego Śląska w lekkiej atletyce. Wyróżnił się jako rekordzista województwa dolnośląskiego w kategorii młodzików na dystansie do 400 metrów.

Jakub ma kilku letnie doświadczenie w prowadzeniu treningu, oparte na profesjonalnej wiedzy teoretycznej i praktycznej. Treningi z Jakubem są bardzo efektywne. Składają się z programu ćwiczeń dopasowanych specjalnie do osoby ćwiczącej, wzbogacone innowacyjnymi technikami.

Monika Czernicka

Energiczna i kreatywna Instruktorka Fitness, która nie boi się wyzwań. Jej celem jest nieustanne poszerzanie wiedzy oraz zdobywanie nowych umiejętności. Swoją pasją, wytrwałością i zaangażowaniem zaraża otaczających ją ludzi.

Największą satysfakcją są dla niej zadowoleni z zajęć uczestnicy. Na jej zajęciach na pewno nie zabraknie szczerego uśmiechu, pozytywnej energii i miłej atmosfery.

Agnieszka Kwiatkowska


Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 7 lat. Przeszła przez wile stylów tanecznych m.in. taniec towarzyski, hip-hop, taniec współczesny. Doświadczenie zdobyła na licznych treningach i turniejach tanecznych. W tańcu towarzyskim osiągnęła klasę B. Swoją pasją i zamiłowaniem do tańców latynoamerykańskich chce podzielić się z uczestnikami zajęć.

Latino solo to doskonała forma ruchu, dzięki której jeszcze lepiej będziesz poruszać się na parkiecie! Jest to forma aktywności fizycznej dla wszystkich, którzy chcą zwiększyć swoją płynność i świadomość ruchów.
Agnieszka poprowadzi zajęcia LATINO SOLO, a także PIERWSZY TANIEC.